Privātuma politika

Mēs augstu vērtējam Jūsu uzticēšanos mūsu interneta platformai, tādēļ apņemamies, apstrādājot reģistrācijas datus, ievērot Fizisko personu datu aizsardzības likumu:

Reģistrējoties www.foodfactory.lv mājas lapā, Jūs apliecināt, ka piekrītat, lai Jūsu dati tiek izmantoti pasūtījuma un piegādes pavaddokumentu noformēšanai atbilstoši LR likumdošanas prasībām, kā arī mārketinga aktivitāšu veikšanai.

Jūsu sniegtā informācija bez atsevišķas Jūsu piekrišanas var tikt nodota trešajām personām vai arī izmantota kā citādi bez iepriekšējas saskaņošanas ar Jums. Bet nekad netiks nodota personām, kas nav www.foodfactory.lv sadarbības partneris.

Iepirkšanās procesā no Jums tiks lūgti tikai dati, kas nepieciešami pasūtījuma un piegādes pavaddokumentu noformēšanai.

Aizpildot pasūtījuma formu www.foodfactory.lv interneta veikalā, Jūs piekrītat, ka Jums uz norādīto e-pastu tiks nosūtīti paziņojumi, kas saistīti ar klienta reģistrāciju un pasūtījuma apstrādi.

Jūs nekādā gadījumā nedrīkstat nodot un ļaut izmantot trešajām personām Jums piešķirto lietotājvārdu un paroli.

Ja Jūs nevēlaties saņemt www.foodfactory.lv informāciju par akcijām un jaunumiem no sadarbības partneriem, tad Jums jāizdzēš savu www.foodfactory.lv profilu.

NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

1) Reģistrējoties www.foodfactory.lv mājas lapā, visi iesniegtie personas dati(vārds, uzvārds, epasts, tālrunis, piegādes adrese) tiks glabāti www.foodfactory.lv mājas lapas datubāzē, tai skaitā sistēmas rezerves kopijās, lai nodrošinātu lietotājiem ērtu atkārtotu pasūtījumu veikšanu.

2) Ja lietotājs trīs gadu laikā nebūs autorizējies www.foodfactory.lv mājas lapā, lai veiktu pasūtījumu, tad viņa personas dati, no mājas lapas datubāzes, automātiski tiks izdzēsti un, lai veiktu produktu pasūtījumu mājas lapā, viņam būs atkārtoti jāreģistrējas mājas lapā.

3) Mēs izmantojam “MailChimp” epastu izsūtīšanas servisu, lai izsūtītu mūsu lietotājiem jaunumus, piedāvājumus uz epastiem. Līdz ar to Jūsu epasts glabājas MailChimp.com datubāzē, kas palīdz MailChimp servisam nodrošināt jaunumu izsūtīšanu uz attiecīgo epastu.

Katram lietotājam, saņemtā jaunuma epasta apakšā ir iespēja uzspiest saiti “unsubscribe from this list”, pēc kā visi ar viņu saistītie dati(epasts, vārds) automātiski tiks izdzēsti no MailChimp.com datubāzes (MailChimp – “Foodfactory epasta jaunumu, piedāvājumu saraksta”).

4) Datu subjektam ir tiesības tikt aizmirstam, iesniedzot pieprasījumu par personas datu dzēšanu, sūtot e-pastu uz info@foodfactory.lv

5) Pieeja personas datiem ir Food Factory SIA uzņēmuma darbiniekiem, kas ir pilnvaroti lietot minētos personas datus.