Food Factory komanda

MĀRTIŅŠ ISKROVS

Uzņēmuma dibinātājs, līdzīpašnieks

Sertificēts personīgais fitnesa treneris un vairāku ēdināšanas uzņēmumu vadītājs. Mārtiņam ir bakalaura grāds tūrisma un viesmīlības uzņēmumu vadībā un maģistra grāds uzņēmējdarbībā. 2015. gadā izcīnīja 3. vietu IFBB Latvia “Men’s Physique” sacensībās. 2016.gadā izcīnīja 4.vietu IFBB Latvia Open 2016 sacensībās “Men’s Physique” kategorijā.

BAIBA ISKROVA

Līdzīpašniece, uztura speciāliste

Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu Asociācijas biedrs. Ir ieguvusi bakalaura grādu uzņēmējvadībā, maģistra grādu personālvadībā un šobrīd studē uzturzinātni Rīgas Stradiņa universitātē. Regulāri apmeklē konferences un lekcijas par pareiza uztura izvēli un īpaši interesējas par sportistu un bērnu uzturu, kā arī nepareiza uztura izraisītajām sekām un to ārstēšanu.

ARNIS ANSONS

Pavārs

Sava darba entuziasts un patriots. Ir iemīlējis ne tikai garšu, bet arī ēdiena kvalitāti tik ļoti, ka vēlas tajā dalīties. Ar virtuvi un restorānu kultūru saistīts jau vairāk kā septiņus gadus. Viņa mērķis ir parādīt to, cik svarīgi ikdienai ir pareizs uzturs. Uzskata, ka Food Factory ir viņa iespēja ar kuru palīdzēt cilvēkiem un nekas nevar būt svarīgāks un jēgpilnāks kā caur savu darbu darīt labu citiem.

KRISTĪNE PODVINSKA

Uzturzinātniece

Profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē un maģistra grāds uzturzinātnē.
Vada lekcijas un seminārus par veselīgu uzturu dažādām cilvēku grupām. Sastāda ēdienkartes pamatojoties uz cilvēku mērķiem, vajadzībām un veselības stāvokli. Savas zināšanas nepārtraukti papildina lasot zinātniskos rakstus un grāmatas, kā arī apmeklē uztura seminārus. Pastiprināti interesējas par uzturu sportistiem un regulāri piedalās dažādos projektos.

MARINA KAPLANE

Uztura speciāliste

Uztura speciāliste ar pieredzi Marina Kaplane ir profesionālis savā jomā. Sekmīgi absolvējot studiju programmu «Uzturs» Rīgas Stradiņa universitātē viņa turpina pašizglītību. Uztura speciāliste sniedz konsultācijas par uzturu un palīdzēs sastādīt individuālu uztura plānu.

Korekti sastādīts plāns ļauj justies stiprāk un veselīgāk.

Vairāk par Marinu

Palīdzēs sekojošu problēmu risināšanā:

  • problēmas ar lieko svaru vai nepietiekamu svaru;
  • ēšanas traucējumi (anoreksija, bulīmija, kompulsīvā pārēšanās);
  • speciālo diētu izveide hronisko saslimšanu ārstēšanai un profilaksei;
  • veselīgas un sabalansētas ēdienkartes izveide vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanai;
  • īpašās diētas sēdoša darba darītājiem (ofisu darbiniekiem);
  • sporta un fitnesa diētas;
  • senioriem piemērota diēta;
  • grupu terapijas nodarbības.

ARTIS VERZA

Šefpavārs

“Mēs esam tas, ko mēs ēdam, un ēdam mēs katru dienu.”

“Ēdiens ir jāpasniedz tā, lai nevienam nerastos jautājumi  par niansēm – nekā lieka.Ikvienai sastāvdaļai jābūt ar noteiktu mērķi radīt jaunu garšu vai papildināt jau esošo.”

Artis vienmēr “Food Factory” ēdienus rada ar patiesu mīlestību un prieku, jo tikai šādi radīts ēdiens ir baudāms ikvienam.