Par Food Factory

21. gadsimts ir trauksmainības un steigas pārpildīts laikmets, kura ietekmē, starp ikdienas pienākumiem,  aizmirstam piedomāt par to kā un ar ko barojam savu organismu.

Pat tiem, kuriem pareiza maltīte ir svarīga ikdienas sastāvdaļa, ne vienmēr ir iespēja atrast laiku  produktu sagādei un pagatavošanai, nemaz nerunājot par virtuves tīrīšanu un trauku mazgašanu pēc gatavošanas procesa.

Likvidējot bada sajūtu steigā un lietojot nezināmas izcelsmes un sastāva produktus, organisms netiek apgādāts ar visu nepieciešamo pilnvērtīgai funkcionalitātei.

Pa ceļam, vienmēr, atrodas kāda vieta, kur varam paēst ātri un ērti, bet vai pareizi?

Kā pavairot stundu skaitu diennaktī mēs vēl neesam izdomājuši, bet esam radījuši iespēju, kura ļaus tev iegūt papildus enerģiju, veselību un ietaupīs esošo laiku.

Ēdiens ir tava degviela, tavs galvenais enerģijas un veselības avots.

Par to, lai tavs organisms saņemtu pareizi sabalansētu, pagatavotu un porcijās sadalītu maltīti, tev vairs nebūs jālauza galva.

Mēs esam radījuši iespēju, kurai teikt: “Paldies!”

Iespēju, kurai katra organisms teiks: “Paldies!”

Iespēju, kura neļaus šim laikmetam ietekmēt tavu maltīti.

Šo iespēju mēs esam nosaukuši par Food Factory.

Pareiza un veselīga ēdiena apstrāde, sagatavošana un piegāde, kura nodrošinās iespēju ēst sabalansēti, veselīgi, svaigi un pareizi porcijās sadalītu maltīti, neatņemot tavu dārgo laiku.

Food Factory koncepts, iespējams, ir pats draudzīgākais no konceptiem un radīts ne tikai tiem, kuri regulāri nodarbojas ar sportu, bet ikvienam, kurš vēlas piekopt veselīgāku dzīvesveidu.

Atbalstot vietējo tirgu, piedāvajumā, pēc iespējas vairāk izmantosim vietējo ražotāju un zemnieku saimniecību piedāvātos labumus.

✓ Jā, tas ir veselīgs, sabalansēts un pareizs uzturs, kuru piegādāsim arī pie tavām durvīm.

✓ Jā, to visu izstrādā profesionāli pareiza uztura speciālisti un lietotāji.

✓ Jā, tas ir paredzēts visiem, arī mājsaimniecēm, vecāka gada gājuma cilvēkiem,  ofisa darbiniekiem,  skolniekiem, strādniekiem ,  profesionāliem sportistiem,  iesācējiem.

✓ Jā, viss ir ļoti garšīgs.

✓ Jā, ir gan sātīgs otrais ēdiens, gan „saldā rikte”.

✓ Jā, esam norādījuši, cik grami ēdiena ir katrā porcijā un kāda ir katra produkta/ēdiena uzturvērtība.

✓ Jā, rūpējoties par profesionāliem sportistiem, ēdienkartē esam iekļāvuši arī ēdienus, kuri bagātināti ar olbaltumvielām, vēl labāka rezultāta sasniegšanai.

✓ Jā, esam izvēlējušies gatavošanas tehnoloģiju, kurā neizmantosim liekos saldinātājus vai neveselīgos dzīvnieku taukus.

✓ Jā, esam izstrādājuši uztura programmas ar kuru palīdzību varēsi gan samazināt lieko svaru, gan uzturēt sevi vislabākajā formā, gan, ja ir nepieciešamība – uzņemt papildus masu.

✓ Jā, esam parūpējušies arī par piedāvājumu bērniem.

✓ Jā, arī par veģetāru piedāvājumu esam parūpējušies.

✓ Jā, pasūtījumu no mūsu majaslapas var veikt arī nereģistrējoties.

Arī piegādājot ēdienu, mēs nodrošināsim, lai tas spēj saglabāt svaigumu un kvalitāti vairāku dienu garumā, to pareizi iepakojot, izvairoties no konservantu lietošanas

Visas izejvielas, kuras izmantojam – pirms tam tiek rūpīgi pārbaudītas.

Par piegādi vairāk informācijas meklē šeit.

Iespējas rada iespējas, tāpēc, visam papildus, jums būs iespēja arī :

✓ Sadarbībā ar Food Factory profesionālo komandu – izveidot personalizētu uztura programmu, kas dos iespēju atbīvoties no liekā svara, saglabāt esošo vai tikt pie papildus masas.

✓ Pasūtīt ēdienu zvanot + 371 22005550

✓ Iespēja kļūt par Food Factory lojālo klientu, iegūstot dažādus bonusus, iespēju saņemt aktuālākos jaunumus savā e-pastā un pat atlaides. (Reģistrē savu profilu šeit)

Atceries, ka neviena diēta nespēj panākt to, ko veselīga un pareiza ēšana.

Ar pārliecību par pareizu uzturu,

Tavs Food Factory

Kopš 2015.gada