*Piegāde tiek veikta pēc divām dienām no pasūtījuma apstiprināšanas brīža.

1. Aizpildi pasūtījuma anketu.

2. Saglabā savu pasūtījumu.

3. Dodies uz sadaļu „Grozs”, kurā redzēsi visus savus veiktos pasūtījumus.

4. Klikšķinot uz noteikto pasūtījumu, varēsi izvēlēties samaksas veidu (kredītkarte, pārskaitījums).

5. Pasūtījums tiek pilnībā pieņemts, apstrādāts, apstiprināts un sagatavots, tikai tad, kad būsim saņēmuši apstiprinājumu par to, ka samaksa ir veikta.

6. Uz norādīto e-pastu nosūtīsim apstiprinājumu, ka pasūtījumu esam saņēmuši, pasūtījuma informāciju un pasūtījuma numuru.

7. Ja apstiprinājumu pasūtījumam nesaņem tuvāko 4-12 stundu laikā, tad, lūdzu, sazinies ar mums, lai varam kopīgiem spēkiem noskaidrot un atrisināt radušos situāciju.

8. Ja piegādes laikā nevarēsim tevi sazvanīt vai Tu neatvērsi mums durvis, pasūtījums dosies atpakaļ uz Food Factory, kur tam varēsi ierasties pakaļ nākamo 12 stundu laikā, vai sazinoties ar mums veikt atkārtotu piegādi.

*Par atkārtotu piegādi būs jāmaksā 10 eiro.

Ja nesaņemsim no tevis nekādu ziņu, nākamo 24 stundu laikā, pasūtījums tiks anulēts, bet pasūtījuma summa netiks atgriezta atpakaļ.

9. Pasūtot Food Factory ēdienu 5 dienām, savu pasūtījumu saņemsi ar 3 dienu intervālu.

10. Pasūtījumam Rīgas robežās tiks piemērota maksa par piegādi 6 eiro apmērā.

11. Par pasūtījumiem ārpus Rīgas robežām, lūdzu, sazinies ar mums personīgi, lai visu sarunātu.

12. Pircējs ir pilnībā atbildīgs par viņa sniegto un apstiprināto datu, kas sniegti ēdiena pasūtīšanas laikā, pareizību, kā arī par to, lai tiktu radīti nosacījumi ēdiena pasūtījuma saņemšanai un nodošanai. Pārdevējs neuzņemas atbildību par sekām, kas radušās, un iegūst tiesības pieprasīt Pircējam atlīdzināt zaudējumus, ja Pircējs nav sniedzis precīzus datus vai nav tos pareizi apstiprinājis, vai Pircējs nesaņem pasūtīto ēdienu norādītajā piegādes vietā.

13. Pasūtītais ēdiens un Pircējam piegādātais ēdiens tā iepakošanas specifikas un taras dēļ ārēji var atšķirties no mājaslapā www.foodfactory.lv  sniegtajā ēdienkartē esošajiem ēdienu attēliem.

14. SIA Food Factory negarantē piegādes sniegtās uzturvērtības precizitāti. SIA Food Factory neuzņemas atbildību par jebkādiem zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies nepareizas uzturvērtības informācijas dēļ, kā arī par to, ka neatkarīgi no tā, vai jūsu iepirktie, sagatavojamie vai patērētie pārtikas produkti atbilst jūsu attiecīgajām uztura vajadzībām, ierobežojumiem vai vēlmēm.

 

Pasūtījumu iespējams atgriezt atpakaļ 1 (vienas) dienas laikā un saņemt vietā jaunu tad, ja:

–         ēdiens nav atbilstošas kvalitātes;

–         produkts neatbilst pasūtītajam.

 

UZGLABĀŠАNАS NOSACĪJUMI

*Food Factory atgādina, ka ēdiens var saturēt dažādus alergēnus. Par konkrētu alergēnu esamību ēdienā, sīkāku informāciju ir iespēja saņemt sazinoties ar Food Factory administrāciju.

Food Factory neatgriež naudu par veikto pasūtījumu vai nemaina pret citu, ja klients veicot pasūtījumu nav sekojis līdzi tā sastāvam un saņēmis ēdienu kā sastāvā ir kāds klientam alerģiju izraisošs produkts.

Lai nepieļautu Food Factory produkcijas bojāšanos un aizsargātu to no piesārņojumiem, stingri jāievēro PRODUKCIJAS UZGLABĀŠANAS NOTEIKUMI:

1. Food Factory produkcija jāuzglabā orģinālajos iepakojumos uz kuriem ir norādīts derīguma termiņš.

2. Rūpīgi jāseko produktu derīguma termiņiem.

3. Glabāt ēdienu ne ilgāk par 3 dienām.

4. 2 stundu laikā pēc produkcijas saņemšanas, tā janogādā ledusskapī.

5. Aizliegts produkciju atkārtoti saldēt.

6. Produkciju ir atļauts sildīt mikroviļņos, pirms tam noņemot plastmasas vāku un vakuuma plēvi.

7. Produkciju ir atļauts sildīt uz pannas (bez iepakojuma).

8. Produkciju ir atļauts sildīt cepeškrāsnī (bez iepakojuma).

9. Produkciju nav atļauts sildīt atkārtoti.

*Jebkura, augstāk minētā, punkta neievērošana vai tā daļēja izpildīšana var ietekmēt ēdiena kvalitāti un realizācijas laiku. Food Factory nenes atbildību par ēdiena kvalitāti, svaigumu un realizācijas termiņu, ja kāds no šiem noteikumiem nav ticis ievērots.

P.S. Piegādes produkcija tiek piegādāta vai izsniegta uz  3 dienu periodu kā maksimumu.

Paldies, ka esi kopā ar mums!

Food Factory – taste of a better life.

 

Kopš 2015.gada